Filmy

Przedstawienie nauczyciele - dzieciom"- bajka pt."Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Dzień 29 maja był dniem nietypowym dla naszych przedszkolaków, gdyż my dorośli postanowiliśmy uczynić go świętem naszych dzieci.

Zabawę rozpoczęliśmy o 9.30. Wówczas odbyło się przedstawienie nauczyciele – dzieciom, na którym zaprezentowaliśmy bajkę pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Nie zabrakło Śnieżki (Agata Zdanowicz), Królewicza (Mariusz Turski) , Złej Królowej (Małgorzata Brzezińska), Lustereczka (Jolanta Duchnowska), Myśliwego (Aneta Grądzka - Rudziak), pracowitych Krasnali (Agnieszka Czarnecka, Hanna Dobrzyńska, Dorota Nagórska, Ewa Obrycka, Wioletta Pieńkowska, Dorota Ramotowska, Anna Zaniewska) no i Narratora (Urszula Perkowska). Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, gdyż długo nie pozwoliły aktorom brawami zejść ze sceny.