6. „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia”

Nasze przedszkole w ubiegłym roku szkolnym wzięło udział w kampanii „Tydzień dobrego chleba” organizowanej przez Fundację Dobre Życie – mającej na celu propagowanie zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Co też czyni nasza placówka.  Opis kampanii i nasze działania z akcji możecie Państwo zobaczyć i przeczytać w książce pt. „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia  w szkole 2014”. Jednocześnie informujemy, że książka znajduje się również na stronie naszego przedszkola w wersji elektronicznej. Zapraszamy do obejrzenia.

Certyfikat Placówki Promującej Zdrowie obliguje do upowszechniania zdrowego odżywiania, popularyzujących zdrowotne właściwości chleba na zakwasie, zdrowego stylu życia, zasad prawidłowego odżywiania oraz aktywności ruchowej. Zachęcamy dzieci i ich rodziców, aby „wzięli w swoje ręce sprawy związane ze zdrowiem”, gdyż świadome społeczeństwo wybiera zdrowy i aktywny styl życia. W związku z tym podobnie jak w roku ubiegłym organizujemy w dniach 16-23 października 2015 roku kolejną /siódmą / edycję kampanii.
Zapraszamy rodziców do włączenia się w akcję.